Ürün Detay

Swatch

Swatch Powderbayang Unisex Kol Saati SUOM111

5,0 (0 Yorum)

Marka SWATCH
Ürün Kodu : SUOM111
370,00 TL
314,50 TL %15indirimli


Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!


Swatch Powderbayang Unisex Kol Saati SUOM111 İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olac


Swatch Powderbayang Unisex Kol Saati SUOM111

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.Swatch SUOM111 modeli de işte tamda burada sizin için en özel seçim olacaktır.
SUOM111Swatch SUOM111 Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
SUOM111Swatch SUOM111 Orjinal Ürün
Swatch SUOM111 ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
SUOM111Swatch SUOM111 İade/Değişim
Swatch SUOM111 ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
SUOM111Swatch SUOM111 Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
SUOM111Swatch SUOM111 Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch SUOM111 kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...