Swatch

SUOG709 Swatch Ashbayang Unisex Kol Saati SUOG709

Marka
Ürün Kodu : SUOG709
440,00 TL
374,00 TL %15 İndirimli


Swatch Ashbayang Unisex Kol Saati SUOG709 İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olacakt

Swatch Ashbayang Unisex Kol Saati SUOG709

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.Swatch SUOG709 modeli de işte tamda burada sizin için en özel seçim olacaktır.
SUOG709Swatch SUOG709 Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
SUOG709Swatch SUOG709 Orjinal Ürün
Swatch SUOG709 ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
SUOG709Swatch SUOG709 İade/Değişim
Swatch SUOG709 ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
SUOG709Swatch SUOG709 Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
SUOG709Swatch SUOG709 Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch SUOG709 kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...