Ürün Detay

Swatch

Swatch Cento E Lode Kol Saati YLG135G

5,0 (0 Yorum)

Marka SWATCH
Ürün Kodu : YLG135G
860,00 TL
602,00 TL %30indirimli


Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!


Swatch YLG135G Bayan Kol Saati İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olacaktır.


Swatch Cento E Lode Kol Saati Ylg135G

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.
YLG135GSwatch YLG135G Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
YLG135GSwatch YLG135G Orjinal Ürün
Swatch YLG135G ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
YLG135GSwatch YLG135G İade/Değişim
Swatch YLG135G ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
YLG135GSwatch YLG135G Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
YLG135GSwatch YLG135G Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch YLG135G kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...

Swatch Cento E Lode Kol Saati Ylg135G