SWAROVSKI

5158544 Swarovski Saat Crystalline Oval Ls Lgray/L Gray/Pro 5158544

Marka
Ürün Kodu : 5158544
2.490,00 TL
1.743,00 TL %30 İndirimli


Swarovski saat 5158544 Swarovski saatler üstün İsviçre quartz mekanizmasına sahiptir.Façetalı kristallerle süslenen Swarovski saat tasarımlari, elle yerleştirilmiş kristal vurgularla ışıldayan göz alıcı ve zarif tasarımlar sunar.

Swarovski saat 5158544 Crystalline Oval Lether Strap Roze Gray 5158544
Swarovski saatler üstün İsviçre quartz mekanizmasına sahiptir.Façetalı kristallerle süslenen Swarovski saat modelleri, elle yerleştirilmiş kristal vurgularla ışıldayan göz alıcı ve zarif modeller sunar.İsviçre yapımı saatlerden oluşan Swarovski koleksiyonu sportif tarzlardan gösterişli modellere geniş seçenekler içermektedir.Baş döndürücü Crystal Mesh tasarımlar seçkinlik ve ihtişam yayıyor.
Swarovski saat koleksiyonu yenilikçilik ve kaliteyi markanın benzersiz kristal kesim uzmanlığı ile bir araya getirerek çağdaş kadın ve erkekler için ideal moda aksesuarları sunuyor.
Swarovski Garanti
Günkut saat olarak Swarovski markası yetkili bayi ve satıcı olarak hizmet vermekteyiz.Günkut saat; İstanbul ve İzmir deki farklı semtlerde bulunan Swarovski mağazalarının yanı sıra Swarovski online satış ilede birbirinden şık tasarımları beğeninize sunmaktadır.
Tüm satışa sunduğumuz Swarovski ürünleri Günkut saat garantisi altındadır.Ürün sevkiyatları Swarovski orjinal kutusu, garanti belgesi ve faturası ile yapılır.


Popüler Ürünler