Swarovski Kolye Fiyatları

Swarovski Kolye

Swarovski kolyeler olağanüstü bir hediye seçeneğidir. Doğal olarak parlak bir görünüme sahip, şık gümüş tonlarında kolye, bilezik ve küpeler başarısının kanıtıdır. Gerçekten göz alıcı kokteyl yüzükleri kusursuz mükemmelliğe sahip işçilik ürünleridir. Swarovski takıları yaratıcı bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Zamansız günlük takılardan çarpıcı, büyüleyici, şık takı ve gece çantalarına kadar Swarovski her ihtiyaç ve zevke yönelik üç ayda bir yeni koleksiyonlar sunmaktadır.

Birbirinden zarif ve ihtişamlı Swarovski kolye modelleri zerafetin zamanı olmadığının adeta kanıtı.Kristal pavé ile süslenen 3D bir kafes içerisinde yuvarlak kesim mavi bir taş görülen bu zamansız kolyeler "dans eden kristal" düşüncesinden esinlendi. Mücevher kutunuzun vazgeçilmezlerinden olacak tasarımlar günlük tarzınıza oyuncu bir ışıltı katacak.

Günkut saat olarak Swarovski markası yetkili bayi ve satıcı olarak hizmet vermekteyiz.Günkut saat; İstanbul ve İzmir deki Swarovski mağazalarının yanı sıra Swarovski online satış ilede birbirinden şık tasarımları beğeninize sunmaktadır. Tüm satışa sunduğumuz Swarovski ürünleri Günkut saat garantisi altındadır.Ürün sevkiyatları Swarovski orjinal kutusu, garanti belgesi ve faturası ile yapılır.

Swarovski saat | Swarovski kolye | Swarovski küpe | Swarovski bileklik | Swarovski yüzük