Ürün Detay

Swatch

Swatch Skinmoka Kol Saati SVOC100M

5,0 (0 Yorum)

Marka SWATCH
Ürün Kodu : SVOC100M
685,00 TL
582,25 TL %15indirimli


Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!


Swatch SVOC100M Bayan Kol Saati İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olacaktır.


Swatch Skinmoka Kol Saati Svoc100M

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.
SVOC100MSwatch SVOC100M Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
SVOC100MSwatch SVOC100M Orjinal Ürün
Swatch SVOC100M ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
SVOC100MSwatch SVOC100M İade/Değişim
Swatch SVOC100M ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
SVOC100MSwatch SVOC100M Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
SVOC100MSwatch SVOC100M Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch SVOC100M kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...

Swatch Skinmoka Kol Saati Svoc100M