Ürün Detay

Swatch

Swatch Goldenall Kol Saati SUOK120

5,0 (0 Yorum)

Marka SWATCH
Ürün Kodu : SUOK120
370,00 TL
314,50 TL %15indirimli


Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!


Swatch SUOK120 Bayan Kol Saati İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olacaktır.


Swatch SUOK120 Kol Saati

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.Swatch SUOK120 modeli de işte tamda burada sizin için en özel seçim olacaktır.
SUOK120Swatch SUOK120 Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
SUOK120Swatch SUOK120 Orjinal Ürün
Swatch SUOK120 ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
SUOK120Swatch SUOK120 İade/Değişim
Swatch SUOK120 ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
SUOK120Swatch SUOK120 Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
SUOK120Swatch SUOK120 Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch SUOK120 kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...