Ürün Detay

Swatch

Swatch After-Dinner Kol Saati YWG100

5,0 (0 Yorum)

Marka SWATCH
Ürün Kodu : YWG100
710,00 TL
497,00 TL %30indirimli


Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda!


Swatch YWG100 Erkek Kol Saati İsviçre yapımı olan Swatch saat modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile stoklarımızda.2 yıl garantili, orijinal hologram bandrollü kutuları ile Swatch saatler en özel hediyeniz olacaktır.


Swatch YWG100 Kol Saati

Herkes bir Swatch u gördüğünde tanır. Swatc u diğer tüm saat markalarından farklı kılan bir özellik olduğu aşikar. Peki, bu özellik nedir? Görünüm mü, renkler mi, plastik mi? Belki de tasarım ya da İsviçre yapımı ve neredeyse her türlü kıyafetle takılabilecek kadar çok yönlü olması. Ancak Swatch, sadece bir pazar alanından çok daha fazlasını içeriyor. Swatch bir tavırdır, hayata karşı bir yaklaşımdır, bir bakış açısıdır. Bir Swatch un görünümü, duyguları harekete geçirir. Bir Swatch kullanmak iletişim kurmanın, sözcükler olmadan konuşmanın bir yoludur.Swatch YWG100 modeli de işte tamda burada sizin için en özel seçim olacaktır.
YWG100Swatch YWG100 Garanti
Swatch Markasının Swatch bayisi ve Swatch yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz.Swatch mağazalarımızın yanı sıra Günkut saat online satış sisteminde de Swatch modellerinin satışını yapmaktayız.Tüm swatch modelleri 2 yıl garantili, orjinal hologram bandrollü kutuları ve tüm evrakları ile sevk edilir.
YWG100Swatch YWG100 Orjinal Ürün
Swatch YWG100 ve satışa sunduğumuz tüm ürünler orjinal ürünlerdir.
YWG100Swatch YWG100 İade/Değişim
Swatch YWG100 ürününüzü satın aldıktan itibaren 7 gün içerisinde iade yada 15 gün içerisinde değişim imkanınız bulunmaktadır.
YWG100Swatch YWG100 Sevkiyat
Satışa sunulan tüm ürünler Günkut saat stoklarında mevcut olup, saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
YWG100Swatch YWG100 Hediye Peketi
Swatch ürünleri orjinal hediye paketleri ile hazırlandıktan sonra tarafınıza gönderilir.

Swatch YWG100 kol saatinizi güzel günlerde kullanmanız dileğimizle...